Pudełko

Luksusowe produkty cieszą się dużą popularnością. Nasze społeczeństwo jest coraz bogatsze, w związku z czym zaczyna mieć inne, bardziej wyszukane potrzeby. I chodzi tutaj zarówno o zakup lepszego samochodu, wyższej jakości odzieży i butów, oryginalnych potraw i słodkości, nowoczesnych urządzeń elektronicznych i modnych gadżetów. Wielu producentów zaczyna wprowadzać do swojego asortymentu tak zwane produkty premium. Tylko w co je zapakować, aby zrobiły wrażenie na klientach?

Dużą rolę odgrywa opakowanie

W przypadku sprzedaży dóbr ekskluzywnych, opakowanie ma bardzo istotne znaczenie. Kupujący ma bowiem wysokie wymagania co do całego produktu, czyli konkretnego wyrobu (np. butów, szminki, telefonu), jego opakowania, a także atmosfery sprzedaży. Jeśli te trzy aspekty go zadowolą, to dojdzie do sprzedaży. Ludzie kupują oczami oraz odczuciami. Taka jest nasza natura.

Produkty z górnej półki nabywane są zarówno na własne potrzeby, jak również na prezent dla innej osoby, czy to z okazji urodzin, imienin, ślubu, podziękowania. Dlatego tak ważne jest, aby były idealnie zapakowane. Obdarowana osoba ma od razu wiedzieć, że otrzymuje coś wyjątkowego. A sam proces otwierania produktu powinien wzbudzić w niej ekscytację.

Gdzie zamawiać opakowania do produktów z wyższej półki?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zamawiać opakowania do wytworzonych przez Twoją firmę produktów luksusowych, to z całą pewnością możemy polecić Ci firmę Art-Box. Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje produkty na najwyższym poziomie. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, jednak nie osiada na laurach. Wciąż się rozwija, aby zagwarantować swoim klientom najlepszą jakość.

Produkcja odbywa się zgodnie z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród pracowników Art-Box znajdują się osoby o wysokich kwalifikacjach. Pracują tutaj konstruktorzy, operatorzy maszyn, technolodzy, graficy i opiekunowie klientów. Załoga przedsiębiorstwa pomaga dobrać odpowiedni materiał, z którego będzie stworzone opakowanie. Tutaj dba się nawet o najdrobniejsze szczegóły. Celem jest zadowolenie zarówno producenta dóbr luksusowych, jak również jego odbiorców.

W związku z tym, że producent opakowań posiada bogato wyposażony park technologiczny, cała produkcja odbywa się w jednym miejscu. Firma preferuje zamówienia hurtowe, jednak chętnie współpracuje z odbiorcami biznesowymi i agencjami reklamowymi.

Jakie wyroby znajdują się w asortymencie Art-Box?

Katalog produktów firmy Art-Box obejmuje:

  • pudełka z oklejanej tektury litej, składające się z wieka i dna,
  • pudełka typu wieko-dno z widocznym lub schowanym mankietem,
  • pudełka jednoczęściowe, których wieko połączone jest z dnem,
  • pudełka z owijką zamykane na magnes,
  • opakowania z tektury falistej składane na sucho lub klejone,
  • inne, zaproponowane przez klienta formy opakowań,
  • pianki do opakowań,
  • wytłoczki do opakowań,
  • wkładki do opakowań.

Każdy z wymienionych artykułów charakteryzuje się wytrzymałością i atrakcyjnym wyglądem. Art-Box to idealny kierunek dla firm, które chcą zamówić opakowania wyróżniające się unikatowością i oryginalnością. Co ciekawe, można kupić także pudełka z nadrukiem. W portfolio producenta znajdują się realizacje opakowań dla takich marek jak, między innymi: Coca-Cola, L’Oréal, Johnnie Walker, Nestle, Skoda, Eurobank, Nivea, Brise.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here