Odsprzedaj dług w prosty sposób - System3000

Kontrahent unika spłaty należności, choć termin dawno minął? Upomnienia nic nie dają, a przyszłość Twojej firmy wisi na włosku? Możesz wystąpić na drogę sądową, ale to potrwa… Nie narażaj biznesu na straty.

Nie rozpoczynaj długich procesów sądowych, zanim odzyskasz pieniądze, może być już za późno. Odsprzedaj dług na giełdzie System3000. Odzyskaj pieniądze i zobacz, jakie to proste.

Czym jest giełda długów System3000?

System3000 to internetowa giełda długów stworzona specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie mogą odzyskać swoich należności. Jeśli chcesz szybko i skutecznie odzyskać pieniądze, nie musisz tracić czasu na niekończące się ponaglenia.

Odsprzedaj dług na platformie System3000 i miej problem z głowy. Umieść na giełdzie informacje o dłużniku i kwocie, jaką jest Ci winien, ustal cenę, za jaką chcesz sprzedać wierzytelność, a na pewno znajdzie się ktoś, kto chętnie pozbawi Cię problemu.

Jak działa internetowa giełda długów System3000?

Jeśli znajdzie się kupiec Twojego długu, prawo należności zostanie przeniesione, a Ty niemal od razu odzyskasz pieniądze. Być może będą one nieco mniejsze niż nominalna wartość długu, ale czy to ważne? Unikniesz procesu sądowego i czekania na spłatę zaległości przez dłużnika. Jeśli od należności zależy istnienie Twojej firmy, nie ma na co czekać. Proces sądowy może ciągnąć się latami… Giełda długów umożliwia odzyskanie pieniędzy, o wiele szybciej. A dług? Dłużnik? To już nie Twój problem.

Jak sprzedać swój dług?

System3000 bardzo szybko może pomóc w rozwiązaniu problemu. Jeśli dotychczasowe działania nie przyniosły skutku, a dłużnik wciąż uchyla się od spłaty należności, zarejestruj się w serwisie i zobacz, że odzyskanie należności może być dziecinnie proste.

Jak sprzedać dług na giełdzie System3000?

  • Zarejestruj się na portalu System3000,
  • Umieść w bazie dane swojego dłużnika,
  • Wybierz dowolną kancelarię i poinformuj dłużnika o działaniu,
  • Wystaw ofertę sprzedaży,
  • Pozbądź się problemu! To wszystko!

Rejestracja na giełdzie System3000 jest całkowicie bezpłatna, tak samo, jak prowadzenie konta i wystawianie ofert sprzedaży. Sprzedać możesz wszystkie należności o dowolnej wartości.

Najważniejsze, aby były udokumentowane fakturą, umową, wyrokiem, nakazem, lub innym dokumentem, który potwierdza, że taki dług istnieje. Pieniądze możesz odzyskać szybciej, niż się spodziewasz.

Bardzo często jeszcze przed wystawieniem oferty, pieniądze wracają do wierzyciela. Jak to możliwe? To proste! Wystawienie długu skutkuje upublicznieniem danych dłużnika w publicznej bazie dłużników System3000.

Wątpliwa przyjemność, prawda? Dlatego też często już samo wezwanie do zapłaty z informacją o zamiarze sprzedaży długu, działa motywująco. Wielu przedsiębiorców wybiera polubowne zakończenie sprawy, aby uniknąć zaszczytu zasilenia szeregu dłużników…

Kto chciałby współpracować z kimś, kto ma długi? Nie czekaj! Już dziś odzyskaj swoje pieniądze → https://www.system3000.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here