Ile kosztują drzwiczki kominkowe z szybą

Drzwiczki kominkowe z szybą mają za zadanie nie tylko zapewnić bezpieczeństwo użytkowania paleniska, ale mogą także stanowić efektowny element dekoracyjny każdego wnętrza. Na rynku istnieje jedna marka, której wyroby cieszą się ogromną popularnością. Co stoi za fenomenem tej firmy? I jaka to marka? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

IGNIF – producent najlepszych drzwiczek kominkowych z szybą

Jesteś zorientowany w tematyce kominków i związanych z nimi akcesoriów? Chcesz zainwestować w niebanalne drzwiczki kominkowe z szybą? Być może natknąłeś się już na firmę IGNIF, która z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Dlaczego? Ponieważ zajmuje się produkcją drzwiczek kominkowych z szybą na wymiar. Ponadto marka ta ceni sobie kunszt rzemiosła i wszelkie drzwiczki kominkowe z szybą wytwarzane są ręcznie! Nie doświadczysz tutaj popularnej masówki i zautomatyzowanej produkcji. Dlatego właśnie każdy projekt takich drzwiczek jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Drzwiczki kominkowe z szybą – dostępne rodzaje

IGNIF posiada w swojej ofercie trzy podstawowe rodzaje drzwiczek kominkowych z szybą, które można dowolnie modyfikować. Jakie to rodzaje? Pierwszy z nich nosi nazwę AD3. Został zaprojektowany z myślą o małych i średnich paleniskach. Odpowiedni kąt strumienia powietrza sprawia, że szyba na dłużej pozostaje czysta – system ten nazwano “Clean Glass”. Drugi rodzaj – AF3 – stworzono dla osób ceniących sobie niestandardowy i niebanalny wygląd. AF3 posiada wbudowany nawiew. Trzeci i ostatni rodzaj – AX6 – idealnie nadaje się do palenisk o ponadprzeciętnych rozmiarach. Zastosowane cztery niezależnie regulowane wloty powietrza zapewniają doskonałe doprowadzenie powietrza do paleniska w czasie jego użytkowania. Jak już wyżej zostało powiedziane, każde drzwiczki kominkowe z szybą mogą być dowolnie modyfikowane. A więc: jak wygląda proces zamówienia?

Jak zamówić drzwiczki kominkowe z szybą marki IGNIF?

Najpierw musisz wybrać interesujący Cię rodzaj drzwiczek kominkowych z szybą (któryś z wyżej podanych modeli). Następnie:

  • podaj wymiary (szerokość i wysokość drzwiczek)
  • wybierz, z której strony ma znajdować się klamka (lewo/prawo)
  • wybierz kolor drzwi (dostępne kolory: ponadczasowa czerń, piękny grafit oraz ekstrawagancka czerwień)
  • wybierz kolor klamki lub gałki
  • dostosuj elementy dodatkowe (takie jak maskownica albo listwy zdobiące)
  • zdecyduj, czy drzwiczki kominkowe z szybą mają być dzielone
  • oraz czy drzwiczki kominkowe z szybą mają zostać wyposażone w szybę samoczyszczącą (wiąże się to z niewielkim, dodatkowym kosztem)

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wstępną wycenę swoich idealnych drzwiczek kominkowych z szybą. Przed finalizacją zamówienia otrzymasz projekt, który…albo Ci się spodoba, albo nie. W obu przypadkach nic nie tracisz, gdyż projekt drzwiczek kominkowych z szybą od marki IGNIF jest całkowicie darmowy.

Drzwiczki kominkowe z szybą to zakup na lata

Dlatego też warto kupić takie, które w pełni Cię zadowolą. Drzwiczki kominkowe z szybą mają nie tylko zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania z paleniska, ale mogą też przy tym po prostu ładnie wyglądać. Dlatego też uważam, że możliwość ich spersonalizowania jest strzałem w dziesiątkę. Zajrzyj na stronę ignif.com i przekonaj się sam, jak wiele różnych aspektów należy wziąć pod uwagę kupując taką pozornie błahą rzecz. Masz wątpliwości? Skontaktuj się zatem z obsługą sklepu, której doświadczenie pozwala na udzielanie fachowych rad. Decydując się na IGNIF z pewnością się nie zawiedziesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here