Części zamienne do pilarek Stihl

0
1160

Stihl liderem wśród pilarek Firma Stihl jest światowym liderem pilarek łańcuchowych na rynku od ponad 90 lat. Pierwsza pilarka łańcuchowa została zaprezentowana przez Andreasa Stihl w 1926 roku. Oferta pilarek jest obszerna od kompaktowej po bardzo mocną pilarkę do cięcia drewna o mocy 8,7 KM. Urządzenia Stihl niezmiennie utrzymują mocną pozycję w czołówce produkcji oraz sprzedaży. Profesjonalne pilarki Stihl wykorzystują zaawansowane rozwiązania techniczne, które w znacznej mierze ułatwiają pracę w lesie przy ścince drzew, a także dbają o bezpieczeństwo obsługi.

W ofercie marki stil znajduje się wiele różnego rodzaju produktów. Wyróżnia się między innymi pilarki spalinowe do zwykłych, lekkich prac przydomowych, a także profesjonalne przeznaczone dla leśników ogrodników czy firm budowlanych. Pilarki dzielą się na spalinowe oraz elektryczne-akumulatorowe. Spalinowe piły łańcuchowe są cięższe i mniej przyjazne dla środowiska, natomiast elektryczne są ciche, łatwe w użyciu, ze względu na brak emisji spalin przy swej pracy można ich używać również w zamkniętych pomieszczeniach. Spalinowa pilarka do drewna będzie najlepsza ze względu na najwyższą moc. Wszystkie pilarki Stihl są niesamowicie ciche, niski poziom decybeli sprawia, że można pracować bez słuchawek ochronnych.

Istotna rola części zamiennych Stihl

Bardzo ważnym czynnikiem wydłużenia żywotności każdej pilarki jest łatwy dostęp do części zamiennych. Eksploatacja urządzenia wiąże się bowiem z wymianą podzespołów, które z czasem się zużywają.

Części zamienne powinny charakteryzować się wysoką wytrzymałością oraz powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości zbliżonej do oryginału.

W sprzedaży znajdziemy całą gamę zamiennych części Stihl takie jak:

prowadnice Stihl, łańcuchy tnące Stihl, wszelkiego rodzaju akcesoria dodatkowe, elementy obudowy, osłony, napinacze, tłoki, pierścienie, membrany, świece, cylindry, sprzęgła, gaźniki, filtry powietrza, uszczelniacze, łączniki gumowe, amortyzatory, cięgna, pompki olejowe, tłumiki, osprzęt rozrusznika, wały korbowe, wężyki paliwa, cewki zapłonowe i wiele innych.

Najważniejszym aspektem decydującym przy wyborze części zamiennych jest ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Klienci chętniej kupują części od znanych producentów, jednak również są tacy, dla których cena jest głównym argumentem i decydują się na tańsze zamienniki, w których jakość niekoniecznie idzie w parze z ceną.

Dzięki naprawom można znacząco wydłużyć żywotność pilarki. Łatwo dostępne części zamienne Stihl sprawiają, że klienci chętnie decydują się na tę właśnie markę pilarek.

Sprawdź ofertę części zamiennych na stronie https://barracuda.sklep.pl/155-czesci-do-pilarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here