Tusze do Brother DCP-J105

Po wydrukowaniu kilku sprawozdań, dokumentów czy innych papierów dla kontrahenta widzisz powiadomienie o kończącym się wkładzie? Nie musisz płacić za kartridże aż tyle, ile sugeruje producent. Podpowiadamy, jak ograniczyć wydatki na części eksploatacyjne do drukarki! Wyjaśniamy, jak kupić tusze do Brother DCP-J105 w niższej cenie!

Ta wielofunkcyjna drukarka od jednej z najlepszych firm poligraficznych jest dedykowana dla małych biur. Jej korzystna cena oraz wysokowydajne, stosunkowo niedrogie kartridże pozwalają zminimalizować koszty druku. Czy wiesz, że da się jeszcze obciąć ten budżet? Dowiedz się, ile mniej możesz zapłacić za tusze do Brother DCP-J105 !

Ile kosztują tusze do Brother DCP-J105?

Model Brother DCP-J105 jest niezwykle popularny w środowiskach biurowych, ponieważ jest jednym z najtańszych w eksploatacji na rynku. Doskonale sprawdza się w drukowaniu nie tylko dokumentów tekstowych, ale nawet prostych materiałów promocyjnych. Tusze do Brother DCP-J105 zawiera bardzo wydajne kartridże o pojemności 12,8 ml, pozwalające na druk od 1300 (w przypadku kolorów) do aż 2400 stron (w czerni). Cały zestaw z palety CMYK umożliwiającej uzyskanie pełnego spektrum barw (Cyjan – niebieski, Magenta – różowy, Yellow – żółty, Key colur – czerń) kosztuje ok. 140 zł. To i tak stosunkowo niewiele, ale można płacić jeszcze mniej.

Zakładając, że dziennie jedno takie urządzenie drukuje ok. 10 stron, to czarny wkład należałoby wymienić raz w roku, zaś kolorowe – co ok. 6 miesięcy. Daje to roczny wydatek rzędu ok. 245 zł. Jeśli drukuje się więcej lub posiada się kilka takich urządzeń, odpowiednio rosną koszty eksploatacji. Nie jest to dużo, ale każda oszczędność się przydaje. Nawet jeśli sam prowadzisz swoją działalność, zawsze warto płacić mniej. Za zaoszczędzone pieniądze możesz kupić np. papier lub inne akcesoria biurowe. Ile da się zatrzymać w kieszeni za zakup tuszów do Brother DCP-J105 w korzystniejszej cenie?

Jak zaoszczędzić na kupnie tuszów do Brother DCP-J105?

Pierwszym rozwiązaniem może być kupno tuszów do Brother DCP-J105 w cenie hurtowej. Producent na swojej stronie po przeczytaniu opisu produktu odsyła do podserwisu Brother Dealer Location, który pomaga znaleźć najbliższy salon oferujący w sprzedaży konkretne wkłady. Zwykle otrzymuje się zestawienie kilku oddziałów, które proponują różne ceny za ten sam produkt. Nie są one jednak możliwie najniższe – wlicza się w nie przecież m.in. marżę. Najlepiej jest znaleźć miejsce, w którym obowiązuje cena hurtowa. Różnica nie będzie zawrotna, ale warto szanować każdy grosz!

Drugą, znacznie tańszą opcją, są tusze do Brother DCP-J105 zamienne. Są to idealnie odwzorowane kartridże, w pełni kompatybilne z urządzeniem. Działają bez zarzutu i zapewniają dobrą jakość wydruku (trudną do odróżnienia od oryginału). Producenci takich wkładów wzorem renomowanych marek również starają się zmieniać proces produkcji i utylizacji na bardziej ekologiczny. Największą różnicą pomiędzy takimi kartridżami jest więc ich cena – nawet kilkukrotnie niższa! Da się znaleźć doskonałej jakości wkłady za jedynie kilkanaście złotych. W ten sposób ogranicza się roczne wydatki na druk o połowę.

Gdzie zamówić tusze do Brother DCP-J105?

W Internecie działa kilka serwisów z artykułami poligraficznymi w dobrych cenach, jak np. www.tonerpartner.pl. Można tam znaleźć zarówno oryginalne tusze do Brother DCP-J105, jak i ich zamienniki. Prosta wyszukiwarka pomaga odnaleźć odpowiedni komponent w kilka chwil. W razie kłopotów czy nurtujących pytań można zasięgnąć pomocy u konsultanta telefonicznego albo dostępnego na czacie online. Przedsiębiorstwa mogą zdecydować się na stałe dostawy tuszów do Brother DCP-J105 w ramach korzystnego programu lojalnościowego, dzięki czemu zaoszczędzi się jeszcze więcej.

Tusze do Brother DCP-J105 są jednymi z tańszych, ale nie oznacza to, że nie można kupić ich za jeszcze mniej! Wystarczy kilka minut, by znaleźć o wiele lepszą ofertę. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić na firmowych wydatkach na materiały eksploatacyjne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here