program do prowadzenia firmy budowlanej

Prowadzenie firmy budowlanej to skomplikowane, wielopłaszczyznowe działanie, które wymaga specjalistycznej wiedzy na wielu frontach. W budowlance nie wystarczy znać się jedynie na inżynierii i zasadach konstrukcji, ważne jest również posiadanie umiejętności z zakresu zarządzania, księgowości oraz znajomość realiów prawnych. Oczywiście od żadnego właściciela firmy budowlanej nie wymaga się, żeby doskonale znał się na wszystkim, jednak przy bardzo rozbudowanej jednostce, z dziesiątkami różnych zleceń i kontrahentów, zarządzanie całością to już nie lada wyzwanie. 

Nawet cały zespół wykwalifikowanej kadry zarządczej nie poradzi sobie z zapanowaniem nad planowaniem budowy, zakupami, kontraktowaniem, terminową realizacją inwestycji, rozliczeniami czy serwisem gwarancyjnym. Pomocny w tych wszystkich kwestiach może okazać się sprawny program do prowadzenia firmy budowlanej. Dzięki rozwojowi technologii, oparty na systemie CRM i ERP program do prowadzenia firmy budowlanej jest w stanie znacząco usprawnić zarządzanie firmą budowlaną, obsługę dokumentów i dbanie o dobre relacje z klientami i kontrahentami. Poznaj wszystkie korzyści programu do prowadzenia firmy budowlanej i przekonaj się, czy jest to rozwiązanie, na którym skorzysta Twoja firma. Czytaj dalej!

Program do prowadzenia firmy budowlanej – funkcjonalności 

Kompleksowy program do prowadzenia firmy budowlanej opiera się na założeniach systemu CRM – Customer relationship Management oraz ERP – Enterprise Resource Planning. Pozwala on na stały nadzór nad procesem realizowanych inwestycji, tych bieżących, zakończonych i przyszłych, na wielu różnych etapach. Program do prowadzenia firmy budowlanej wspiera zarządzanie działalnością od etapu zawarcia umowy poprzez planowanie i realizację, na serwisie gwarancyjnym kończąc. To wszystko przy zachowaniu ważnych terminów oraz w oparciu o planowany budżet. 

Sprawnie działający program do prowadzenia firmy budowlanej będzie stabilnym wsparciem firmy w zakresie obsługi całego procesu budowy, na poszczególnych etapach. Dodatkowo, przejrzysty i dostępny w formie online kokpit menedżerski oraz regularne raporty pozwalają nadzorować funkcjonowanie firmy z dowolnego miejsca. Do obsługi programu wystarczy jedynie dostęp do komputera z internetem. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla często podróżujących właścicieli dużych przedsiębiorstw. Uruchomienie programu do prowadzenia firmy budowlanej przebiega bardzo sprawnie i wiąże się z minimalnym ryzykiem. Twoje oprogramowanie może zacząć działać już w ciągu 10 dni. Dodatkowo, jeżeli prowadzisz także firmę deweloperską, możesz skorzystać ze specjalnych rozwiązań przeznaczonych dla deweloperów. Takie oprogramowania do zarządzania firmą deweloperską również istnieją i mają bardzo podobną funkcjonalność do programów do prowadzenia firmy budowlanej. 

Czujesz się już przekonany do wykorzystania programu do prowadzenia firmy budowlanej we własnej działalności? Skorzystaj ze stabilnego rozwiązania opracowanego przez firmę Develogic: https://develogic.pl/firmy-budowlane/. Są oni twórcami zaawansowanego i intuicyjnego oprogramowania CRM i ERP dla firm budowlanych. Nie ma drugiego tak łatwego w obsłudze i intuicyjnego programu do prowadzenia firmy budowlanej, jak narzędzie stworzone przez Develogic. Przetestuj darmowe demo i sprawdź na własnym przykładzie jak wszystkie funkcjonalności systemu mogą wspierać Cię w prowadzeniu biznesu. 

Zapoznaj się z opiniami zadowolonych klientów, którzy już wdrożyli to narzędzie u siebie i obecnie czerpią z niego wymierne korzyści. Dzięki programowi do prowadzenia firmy budowlanej od Develogic, Twoja firma otrzyma stałe wsparcie całego procesu budowlanego od etapu planowania budowy na serwisie gwarancyjnym kończąc. Porozmawiaj ze specjalistami z Develogic i poznaj szczegóły dotyczące wdrożenia oprogramowania w Twojej firmie. Przekonaj się jakie to łatwe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here