prostownica Fale Loki Koki

Prostowanie włosów jest jedną z podstawowych czynności, które wykonują kobiety, aby mieć pięknie ułożone włosy. Również w salonie fryzjerskim prostujesz włosy wielu klientkom każdego dnia. Chociaż wydaje się to niezwykle proste, warto zawsze pamiętać o kilku zasadach prostowania włosów. W ich realizacji pomoże Ci nowoczesna prostownica Fale Loki Koki.

Profesjonalny sprzęt

Podstawą każdego zabiegu wykonywanego w salonie fryzjerskim jest sprzęt. Gdy będzie on złej jakości lub przestarzały, nawet najbardziej wyszkolona i doświadczona stylistka będzie miała problemy z podstawowymi czynnościami. Aby prostowanie włosów było szybkie i bezpieczne, zainwestuj więc w profesjonalne urządzenia. W tej roli doskonale spełni się prostownica Fale Loki Koki, która dzięki nowoczesnej technologii nie tylko pomaga sprawnie wystylizować włosy, ale dodatkowo je odżywia oraz wygładza. W ten sposób zadbasz nie tylko o wygląd włosów klientki, ale także poprawisz ich kondycję.

Odpowiednia temperatura

Prostownica Fale Loki Koki umożliwia również ustawienie optymalnej temperatury prostowania. Każdy rodzaj włosów ma własne potrzeby i zbyt wysoka temperatura może je uszkodzić, a zbyt niska nie zapewni zadowalającego efektu. Włosy cienkie i delikatne lub zniszczone nie powinny być prostowane w temperaturze wyższej niż 170°C, w przypadku włosów normalnych, lekko kręconych może ona sięgać 200°C, a podczas pracy na naprawdę gęstych i mocno skręconych włosów konieczna będzie temperatura nawet do 230°C. Korzystając z prostownicy Fale Loki Koki, masz do dyspozycji aż 11 różnych temperatur w zakresie od 130°C do 230°C, dzięki czemu możesz z niej korzystać podczas pracy z wszystkimi wymagającymi klientkami.

Bariera ochronna

Nawet jeśli użyjesz najwyższej jakości prostownicy Fale Loki Koki, nie będzie ona w pełni bezpieczna, jeśli nie zabezpieczysz włosów klientki odpowiednimi preparatami. Najlepiej w tej roli sprawdzą się płyny dwufazowe, które dzięki swojej oleistej konsystencji stworzą na włosach barierę ochronną, która pozwoli zapobiec negatywnemu działaniu wysokich temperatur. Chociaż prostownica Fale Loki Koki jest wyposażona w promieniowanie podczerwone, które pielęgnuje włosy, warto mimo to zastosować nawilżające maski i polecić klientce odpowiednie odżywki do codziennego użytku.

Jeżeli zastosujesz się do powyższych wskazówek i podzielisz się nimi ze swoimi klientami, będziecie mogły szybko i bezpiecznie prostować włosy. Wystarczy, że w Twoim salonie znajdzie się wielofunkcyjna prostownica Fale Loki Koki, dzięki której dostosujesz temperaturę do typu i kondycji włosów oraz odpowiednie kosmetyki ochronne i nawilżające, a Twoje stylizacje będą jeszcze bardziej efektowne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here