Filtry bębnowe Hydrotech a akwakultura

Akwakultura to dziedzina gospodarki, która obejmuje pozyskiwanie żywności ze środowiska wodnego. Dotyczy to głównie hodowli ryb i innych organizmów wodnych, które nadają się do spożycia przez człowieka. Warto mieć na uwadze, że sztucznie przygotowywane hodowle ryb wymagają stosowania wydajnych systemów oczyszczania wody. W przeciwnym razie żywe organizmy nie mogłyby prawidłowo się rozwijać.

Veolia Water Technologies a rozwiązania dla akwakultury

Firma Veolia Water Technologies stawia na nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają skuteczną filtrację wody przeznaczonej do hodowli ryb i innych organizmów wodnych. Filtry bębnowe Hydrotech to świetne rozwiązanie dla akwakultury. Dlaczego?
Tego typu systemy filtracyjne to:

  • najwyższa skuteczność filtracji,
  • modułowa budowa systemu,
  • wysoka wydajność oczyszczania,
  • minimalna potrzeba konserwacji.

Filtry bębnowe Hydrotech dla akwakultury zapobiegają fragmentacji ciał stałych z zachowaniem optymalnych parametrów wody. Inteligentne systemy zarządzania uzdatnianiem wody umożliwiają optymalizację zużycia energii przy zachowaniu pełnej wydajności. 

Chociażby z tego względu warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania umożliwiające pełną kontrolę obiegu wody z zachowaniem idealnych warunków: ekonomicznych, środowiskowych i społecznych.

Jak działa filtr bębnowy Hydrotech?

Innowacyjne filtry bębnowe Hydrotech od Veolia Water Technologies są wysoce efektywne i zaprojektowane z myślą o osiągnięciu wysokiej wydajności. Ich zastosowanie w systemach uzdatniania wody i oczyszczalniach umożliwia separację zawiesiny przy jednoczesnym zapobieganiu fragmentacji usuwanych cząstek. Filtry bębnowe Hydrotech to samoczyszczące urządzenia mechaniczne, zbudowane z paneli filtracyjnych, których ilość uzależniona jest od średnicy bębna. Dzięki temu praca jest nie tylko wydajna, ale także bezawaryjna.

Filtry bębnowe Hydrotech są także tanie w konserwacji i utrzymaniu. Wyróżniki to przede wszystkim szybka wymiana paneli filtracyjnych i możliwość dowolnej zmiany wielkości oczek filtracyjnych w zależności od wymagań i potrzeb. 

Szukając więcej informacji: https://www.veoliawatertechnologies.pl/

Jeśli chodzi o akwakulturę – to dziedzina, która przyczynia się do zrównoważonego rozwoju świata i jest prawdziwą szansą do osiągnięcia samowystarczalności naszej planety. Produkcja w tym sektorze z użyciem nowoczesnych filtrów to rodzaj strategii związanej z ochroną przed nadmierną eksploatacją rzek, mórz i oceanów. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here