software house

Digitalizacja wszystkich gałęzi biznesu jest już faktem. Nie wyobrażamy sobie firmy, która nie ma strony w internecie, chociaż sama jej obecność to tylko połowa sukcesu. Gusta użytkowników, podobnie jak technologie, ewoluują. Oznacza to, że firmy, których strony internetowe nie zmieniają się z czasem, tracą użytkowników. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z usług software house’u. Czym się zajmuje firma tego typu?

Software house, czyli?

Gdy chcemy mieć nową stronę internetową, oprogramowanie lub aplikację zgłaszamy się właśnie do software house’u. To firma, która zajmuje się tworzeniem cyfrowych produktów, ale także ich optymalizacją, utrzymaniem czy modyfikowaniem zgodnie z wolą właściciela. Z uwagi na skomplikowany proces tworzenia takich produktów software house odpowiada za wiele aspektów, są to między innymi:

 • zbadanie grupy docelowej, dla której jest tworzony dany produkt. Bez jasnej oceny potrzeb osób, do których ma dotrzeć aplikacja czy witryna, trudno mówić o skutecznym realizowaniu celów biznesowych,
 • wybór technologii adekwatny do wykonania danego produktu. To niezwykle ważny krok, który zdeterminuje m.in. czas potrzebny do ukończenia projektu oraz możliwości aplikacji/witryny, w tym również w kontekście zmian i rozbudowy w przyszłości,
 • projektowanie graficzne,
 • kodowanie,
 • testowanie, bez którego nie można pokazać światu gotowego produktu.

Kiedy warto podjąć współpracę z software housem?

 1. Gdy Twoja strona internetowa jest przestarzała i wymaga stworzenia od zera. Wygląd strony i jej użyteczność świadczy o tym, jak użytkownicy postrzegają dany podmiot. W wypadku nieintuicyjnej strony internauta może ją szybko opuścić i nigdy do niej nie wrócić, szczególnie gdy mówimy o bardzo konkurencyjnej branży, co jest ogromną stratą dla Twojego biznesu.
 2. Poprzedni software house nie sprawdził się i szukasz nowego wykonawcy czy firmy, która dokończy rozpoczęty projekt. Mimo zainwestowanych środków może się okazać, że założenia poprzedniej firmy były niewłaściwe, a metody projektowania i kodowania strony nieadekwatne do Twoich potrzeb. Wiarygodny software house pomoże w ocenie “krajobrazu po bitwie” i w podjęciu decyzji, czy ma sens kontynuowanie projektu, czy lepiej rozpocząć pracę od zera.
 3. Innym powodem może być planowanie nowej kampanii marketingowej, która ma zasięgiem również objąć internet. W tym celu można  skorzystać między innymi z aplikacji, które np. mają wbudowane elementy rozszerzonej rzeczywistości. Tak nowatorskie podejście do promowania produktów czy usług łatwiej i szybciej dotrze do osób obeznanych z technologią.

Jakie produkty oferuje software house?

W wypadku Develtio oferujemy firmom takie produkty cyfrowe jak m.in.:

 • aplikacje AR (rozszerzona rzeczywistość),
 • systemy do obsługi i zarządzania mediami,
 • platformy ogłoszeniowe, crowdfundingowe,
 • systemy do sprzedaży biletów,
 • systemy do zarządzania firmami, przepływu pracy,
 • sklepy internetowe (e-commerce),
 • informacyjne strony internetowe.

Poszukujesz kompetentnego software house’u, który wykona dla Ciebie produkt cyfrowy zgodny z oczekiwaniami i w rekordowym czasie? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o potrzebach Twojego biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here