Czarna sukienka na wesele

Wesele – to ważna okazja, na której chcemy wyglądać nie tylko elegancko, ale również niebanalnie. Większość kobiet już długo przed uroczystością poszukuje odpowiedniej kreacji. Czy czarna sukienka na wesele to dobry pomysł? O tym wszystkim piszemy w poniższym tekście.

Czerń – uniwersalny kolor?    

Większość kobiet zastanawia się, czy czarna sukienka na wesele to dobry wybór. Dla części z nas czarny kolor kojarzy się z bólem i smutkiem po stracie bliskiej osoby. Z drugiej zaś strony, wielu osobom czarny kolor łączy z elegancją, szykiem i klasą. Pewnie każda kobieta ma w swojej garderobie chociaż jedna tzw. „małą czarną”. Kojarzy się ona także z eleganckimi balami czy kreacjami gwiazd na czerwonym dywanie.   

Czarna sukienka na wesele?   

Oczywiście czarna sukienka może być doskonałą kreacją na wesele. Wygląda bardzo elegancko i kobieco. Na tę uroczystość warto ją jednak wzbogacić o dodatki. To nieprawda, że na weselu nie ma kobiet, które wybrały właśnie taką kreację. Wprost przeciwnie – zawsze jest ich sporo.    

Pamiętajmy jednak, że wybór kreacji na wesele zależy od nas samych. Jeżeli nie jesteśmy przekonane do czarnej sukienki, to wybierzmy po prostu inną. Najważniejsze, żebyśmy czuły się dobrze w danej stylizacji.    

Jakie dodatki do czarnej sukienki na wesele?   

Do czarnej sukienki warto założyć jasne buty i dobrać torebkę w ich kolorze. Dobrze wygląda soczysta czerwień albo jasny beż. Te kolory pozwolą na rozjaśnienie kreacji. Sprawdzi się także żakiet w intensywnym kolorze.

Co do reszty dodatków, warto postawić na złotą lub srebrną biżuterię. W takim dniu można pozwolić sobie na duże kolczyki albo pokaźną bransoletkę. Jeśli lubimy jednak skromne kreacje, to małą czarną możemy uświetnić niewielkim srebrnym kompletem z delikatnymi kamieniami szlachetnymi.   

Zakupowe szaleństwo

Wesele to ważny moment nie tylko dla pary młodej, ale także gości. Na ten cel potrzebujemy eleganckiej, ale niebanalnej kreacji. Postawiliśmy na czarną sukienkę, jednak nie mamy wystarczających środków finansowych, które mogłybyśmy przeznaczyć na jej zakup? Pomocna może okazać się szybka gotówka oferowana przez instytucje pozabankowe. Jest ona nie tylko natychmiast dostępna, ale jej spłata odbywa się w ratach dopasowanych do naszych możliwości finansowych. Pamiętajmy jednak, że szybka gotówka, jak każde inne zobowiązanie, wymaga spłaty w przyszłości. Z tego względu upewnijmy się, czy szybka gotówka nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla naszego budżetu domowego.     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here