Charakterna cegła, czyli cegłą o ścianę

Masz wrażenie, że twoje mieszkanie pamięta XIX wiek, a wszyscy znajomi mieszkają w modnych loftach, które codziennie są tłem ich zdjęć na instagramie? Masz dość białych, nudnych ścian bez wyrazu? Chcesz nadać swojemu mieszkaniu nieco bardziej loftowy charakter? Brakuje Ci pomysłu na ciekawe wykończenie wnętrza? Odwiedź naszą stronę i odmień swoją szarą rzeczywistość.
Może to właśnie będą płytki z cegły, albo po prostu cegła dekoracyjna ze sklepu retro-cegly.pl odmienią Twoje życie?

Obecnie na rynku wykończeniowo-remontowym możemy zaobserwować wzrost zainteresowania zwykłą cegłą. Nie bez powodu wielu właścicieli nieruchomości wydaje duże pieniądze, za zrywanie licznych warstw tynków, aby ujrzeć piękno w prostej cegle. Ciekawie zaaranżowane wnętrze z udziałem cegły sprawia wrażenie luksusu, a zarazem prostoty wykończenia. Trend ten obecny jest również w miejscach publicznych takich jak teatry, restauracje, czy hotele.

Położona cegła na ścianę doskonale nadaje ton wykończenia, dodaje surowości i jednocześnie nowoczesności wnętrzu, a wraz z odpowiednio dobranymi dodatkami tworzy nasz własny styl. W końcu to w swoim mieszkaniu spędzasz czas z rodziną, ze znajomymi, to tu chcesz się czuć dobrze. Odpowiednio dobrana cegła na ścianę doda przestrzeni w twoim salonie, w sypialni doda przytulności, w zestawieniu z kominkiem stworzy niezwykle ciepłą atmosferę, szczególnie w zimowe wieczory. Odmień swoje wnętrze, i znajdź swoją nową strefę komfortu.

Natomiast do kuchni, czy łazienki, gdzie niezwykle ważna jest zachowanie odpowiedniej czystości i wygoda sprzątania polecamy bardzo efektowne płytki z cegły, jest to obecnie bardzo popularne rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje coraz więcej zwolenników.

Przekonaj się jak niewiele trzeba, aby zmienić swoje mieszkanie, a później przyjdzie czas na inne zmiany. Zmiany dają nam dodatkową energię do działania, są motywatorem do szukania i poznawania czegoś nowego. Czasem przemyślane, często spontaniczne, ale zawsze mające jakąś wartość dodaną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here