Orange Flex

Dzięki Orange Flex możesz co miesiąc wybrać inny Plan komórkowy, w zależności od tego, ile gigabajtów potrzebujesz. Wygodnie dobierzesz też usługi dodatkowe.. Wszystko to robisz kilkoma kliknięciami w aplikacji mobilnej. Dodatkowo z operatorem nie wiąże Cię żadna długoterminowa umowa. Sprawdź, jak działa i co daje innowacyjna i elastyczna oferta Orange Flex.

Orange Flex – oferta, w której to Ty decydujesz

Główne hasło Orange Flex to #chceszmasz. I faktycznie trudno dziś znaleźć na rynku ofertę, która dawałaby więcej wolności użytkownikowi, a przy tym była tak wygodna i elastyczna. Wszystko działa w aplikacji na telefonie, więc:

  • Pobierasz apkę na smartfon, , wybierasz Plan komórkowy, jaki chcesz, rejestrujesz konto i przenosisz numer (lub bierzesz nowy). Karta SIM zostanie dostarczona do Twojego domu za darmo – chyba, że wolisz eSIM;
  • Weryfikujesz, że Ty to Ty. Wystarczy selfie i zdjęcie dokumentu, których operator nie będzie potem przechowywał. To szybkie, proste i bezpieczne rozwiązanie;
  • Podpinasz kartę płatniczą. Opłaty za Orange Flex będą z niej automatycznie ściągane na zasadzie miesięcznej subskrypcji. Możesz też doładować konto BLIK-iem, jeśli wolisz;
  • Chcesz zmienić Plan, to zmieniasz – nawet co miesiąc. Nowa stawka obowiązuje dopiero od następnego okresu rozliczeniowego, a gdy przechodzisz na wyższy Plan w Orange Flex, to korzystasz z niego od razu.
  • Równie prosto i wygodnie włączasz dodatkowe pakiety i Passy. Albo rezygnujesz z usługi, jeśli Ci się nie spodoba. Płacisz jeszcze tylko za okres rozliczeniowy, który trwa, a potem już nie.

Oferta Orange Flex – jakie Plany komórkowe są do wyboru?

W Orange Flex wybierasz 1 z 4 Planów komórkowych, które różnią się liczbą gigabajtów do wykorzystania w kraju i w roamingu w UE. Wielkość pakietów to:

  1. 15 GB (w tym 2,65 GB w UE);
  2. 30 GB (w tym 3,18 GB w UE);
  3. 50 GB (w tym 5,30 GB w UE);
  4. 100 GB (w tym 8,47 GB w UE).

Wszystkie Plany komórkowe zapewniają Ci też rzecz jasna nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w roamingu w UE. Dostajesz także Social Pass, czyli Twoja aktywność w popularnych social mediach nie uszczupla limitu GB, który masz do wykorzystania.

Przydatne dodatki, czyli co jeszcze możesz mieć w Orange Flex

Oferta Orange Flex to również inne dodatkowe Passy i pakiety. Gdy streamujesz dużo muzyki, możesz sobie dobrać Music Pass, czyli nielimitowany internet do używania na: TIDAL,, Spotify, Apple Music, Deezer, Polskie Radio oraz Open FM.

Często oglądasz na telefonie seriale, kinowe hity i filmiki w necie? Aktywujesz Video Pass i bez limitu transferu korzystasz z Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV GO, vod.pl czy WP Pilot. Jeśli z kolei jesteś graczem, może przydać Ci się Game Pass, żeby nie pomniejszać pakietu danych podczas korzystania z Twitch, Discord, Pokemon GO, Harry Potter Wizards Unite i Clash Royale, a wkrótce też z innych serwisów.

Orange Flex to oferta, która obejmuje również dodatkowe pakiety GB w roamingu (np. w USA i Kanadzie). A jak dużo dzwonisz lub piszesz na numery zagraniczne, to możesz włączyć pakiet 10 lub 100 minut/SMS/MMS na połączenia międzynarodowe, żeby było taniej.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o Orange Flex, to wejdź na: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie. Znajdziesz tam między innymi szczegóły oferty, wszystkie ceny i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here