szkolenie dla managerów

Szkolenia to doskonałe rozwiązanie, które wykorzystywane jest przez liczne firmy w celu podniesienia kompetencji, zrozumienia zmian zachodzących na rynku i zdobycia nowej wiedzy przez zatrudnianych pracowników z różnych szczebli. Wybierając szkolenie należy zwrócić uwagę na jego zakres, cele, długość trwania i wykształcenie szkoleniowców, którzy będą przeprowadzać dane seminarium. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych firm szkoleniowych, które mają duże doświadczenie w tym zakresie, wykorzystują nowoczesne narzędzia w celu przekazania wiedzy oraz zatrudniają doświadczonych konsultantów.  

Współcześnie na rynku funkcjonuje wiele firm, które specjalizują się w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu zintegrowanego planowania, zarządzania produkcją i logistyką łańcucha dostaw. Oferują przeróżnego typu konsultacje, niektóre z nich są skierowane stricte do managerów, zaś inne do specjalistów pracujących bezpośrednio w łańcuchu dostaw (planowanie, produkcja, dystrybucja). Tego typu szkolenia to świetne rozwiązanie, które pozwala osobom odpowiedzialnym za zarządzanie łańcuchem dostaw zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym będą mogli lepiej koncentrować się na osiąganiu kluczowych celów firmy.

Szkolenie SCM  (Supply Chain Management), czyli Zarządzanie Łańcuchem Dostaw

Ciekawym seminarium zalecanym zarówno dla managerów i specjalistów zajmujących się planowaniem, produkcją, dystrybucją i zaopatrzeniem jest Zarządzanie Łańcuchem Dostaw Szkolenie (SCM). Głównym celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i kompetencji u osób, które zatrudnione są w branży produkcyjnej, logistycznej i zaopatrzeniowej.

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw Szkolenie porusza najważniejsze kwestie związane z łańcuchem dostaw, między innymi uczestnicy dowiadują się, jak dysponować zapasami, w jaki sposób utrzymać równowagę pomiędzy wydajnością, a wielkością zapasów, jaki plan wybrać, aby sprzedaż, produkcja i zaopatrzenie były spójne i współdziałały harmonijnie, a także otrzymują niezbędną wiedzę z zakresu podziału kompetencji planowania i wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Podczas szkolenia omawiane są zasady i techniki rządzące zasadniczymi obszarami systemu, czyli sposoby planowania zapotrzebowania materiałowego, prognozowania i zarządzania popytem, harmonogramowania i sterowania operacyjnego, a także ciągłego doskonalenia. Zarządzanie Łańcuchem Dostaw Szkolenie pozwala nie tylko zdobyć wiedzę, ale również ułatwia jej wykorzystanie (wdrożenie w życie firmy), pomagają w tym plany wdrożeń, checklista ABCD do samooceny przedsiębiorstwa i wiele innych narzędzi uzyskanych w trakcie i po szkoleniu.

Jakie efekty można osiągnąć za pomocą szkolenia SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw)?

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw Szkolenie skierowane jest do wszystkich uczestników procesów związanych z planowaniem, produkcją, dystrybucją i zaopatrzeniem. Porusza najważniejsze kwestie łańcuchu dostaw, dzięki temu managerowie, jak również pracownicy niższych szczebli zyskują taką samą wiedzę, zaczynają rozumieć istotę oraz funkcjonalność systemowego podejścia do problemu planowania, wykorzystania zasobów i sterowania procesami. Potrafią wykorzystać zdobyte informacje w celu stworzenia hierarchicznego porządku zintegrowanego systemu planowania, a także umiejętnie spożytkować poznane zasady, metody i techniki rządzące zasadniczymi obszarami systemu MRPII.

Wysokiej jakości szkolenia SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw) przeprowadza firma mpm24 z Poznania. To doskonały wybór, który uzupełni Twoją wiedzę, pokaże najlepsze praktyki, a także pozwoli Ci ujednolicić język w organizacji. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here