łódzkie inwestycje

Zainteresowanie nieruchomościami w Łodzi stale rośnie, ale zdecydowanie wzrost ten widać w przypadku inwestycji zlokalizowanych w oddaleniu od centrum miasta. To jedno z najpopularniejszych cel podróży turystów z całej Polski i ze świata, dlatego życie w ścisłym centrum może być uciążliwe. Deweloper Dom Bud buduje osiedla na obrzeżach Łodzi, które są nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe.

OPG Property Professionals to inwestor i deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Grupa prowadzi kompleksowe działania od doradztwa strategicznego i kierowania projektami budowlanymi, poprzez zarządzanie aktywami i nieruchomościami komercyjnymi oraz marketingiem nieruchomości, aż po profesjonalne pośrednictwo w najmie. OPG Orange Property Group jest częścią międzynarodowej organizacji inwestycyjnej i deweloperskiej Gleeson Properties Development, z siedzibą w Dublinie, Irlandii. Dlatego w portfolio znajdziemy projekty zrealizowane w Irlandii, UK, USA i Polsce. W swoich działaniach firma stawia na specjalistów, rozwój i stałe dopasowanie działań do aktualnych trendów i potrzeb rynku. Pracują z wizją oraz pasją, co przekłada się na funkcjonalne, elastyczne w użyciu i  wysokiej jakości realizacje. Ukierunkowanie na klienta pozwala poznać jego potrzeby, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania.

Art Modern etap II

Inwestycja Art Modern etap II zlokalizowana jest na Górniaku, ok. 1,6 km od centrum Łodzi. Projekt składa się z 2 budynków wielorodzinnych. Każdy z nich ma 6 kondygnacji, a w sumie cała inwestycja to 84 mieszkania. W zależności od kondygnacji wysokość lokali to od 263 do 311 cm. Na parterze budynku znajduje się strefa usługowo-handlowo-gastronomiczna, co zwiększa wygodę i komfort życia mieszkańców. W podziemiu wybudowano parking do dyspozycji lokatorów. Mieszkańcy mogą także skorzystać z dodatkowej przestrzeni w postaci komórki lokatorskiej. Fasada budynku nawiązuje do znajdujących się w pobliżu fabryk, dlatego jej fragmenty pokrywa ruda cegła. Mieszkania wyposażone są w wygodne balkony, stojaki na rowery i plac zabaw.

Ogromną zaletą inwestycji jest jej lokalizacja, która stanowi idealny kompromis pomiędzy centrum Łodzi a zielenią Górnej. Dzięki temu można korzystać z uroków miasta w ciągu dnia, prowadząc tam życie zawodowe, edukacyjne i kulturalne, a wieczory spędzać na odpoczynku, aktywności fizycznej i spotkaniach z bliskimi z dala od zgiełku. W okolic znajdziemy wiele okolicznych parków i ścieżek, a także ośrodki rekreacyjne i sportowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z miastem, w pobliżu znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP i lotnisko. Na mieszkańców osiedla czeka też dobrze rozwinięta siatka sklepów, marketów i centrum handlowe. Osoby, które uwielbiają historii Łodzi mogą spacerować po okolicy, zwiedzać zabytki i odkrywać urokliwe przedwojenne kamienice oraz robotnicze domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się także placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, obiekty sportowe i handlowo-usługowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here