Darmowy program do faktur online

Ostatnio udało mi się założyć firmę i jestem z niej bardzo dumna. Jednak było przy tym kilka problemów, w czym nie ma nic dziwnego, bo w końcu bycie przedsiębiorcą wcale nie jest takie proste. Przede wszystkim wiedziałam, że muszę znaleźć jakiś darmowy program do faktur online. Zależało mi na tym, bo mój budżet już dawno się skończył, kiedy musiałam kupić zaopatrzenie dla mojego sklepu online. Dlatego właśnie musiałam znaleźć jakiś sposób na obcięcie kosztów stałych w firmie. Płaciłam już za rzeczy, które mieliśmy sprzedawać, za serwer, na którym pracował nasz sklep i za reklamę w internecie. Dlatego darmowy program o faktur online był dla mnie jedyną opcją. W ogóle najchętniej nie rozliczałabym się w tej sposób w ogóle, ale najwidoczniej było to konieczne, żeby prowadzić biznes.

Nigdy nie lubiłam tej całej biurokracji, a teraz miała się stać moją codziennością. Nie podobało mi się to, ale musiałam to zaakceptować. W sumie te wszystkie papiery były powodem, dla którego zwolniłam się z mojej poprzedniej pracy. Tam też mieliśmy ten sam darmowy program do faktur online i sprawdzał się doskonale. Właśnie to też był sklep online. Zajmowałam się tam realizacją zamówień. Musiałam je pakować, numerować i przekazywać do wysyłki. Niby fajna praca, ale niestety okazało się, że jest tam więcej wypełniania papierów, niż pracy z faktycznym produktem. To właśnie mi się bardzo nie podobało i przez to musiałam rzucić tą pracę. Nie mogłam sobie poradzić z tymi papierami i ciągle się myliłam. W mojej firmie postanowiłam, że zatrudnię sobie kogoś, kto się tym zajmie za mnie.

W mojej poprzedniej pracy to, że popełniłam błąd nie było takim dużym problemem, bo zanim darmowy program do faktur online szedł w ruch, moje papiery były sprawdzane przez dodatkowego pracownika. Tutaj nie miałabym tej możliwości, więc najlepiej było dla mnie zatrudnić kogoś innego do tego zadania. Sama bym się tego nie podjęła, bo nie chciałabym odpowiadać za te błędy. Swoją drogą, darmowy program do faktur online, którego używamy ma też opcję poprawiania błędów, ale ja nie lubię się z technologią i pewnie nawet nie zauważyłabym sugestii do poprawy, które program by mi podpowiadał. Z resztą nie ma to większego znaczenia, bo w końcu ktoś inny robi to za mnie. Lubię mieć taką możliwość, żeby zrzucić na czyjeś barki to, z czym sama sobie nie radzę. To bardzo wygodne. Być może kiedyś nauczę się obsługiwać to wszystko sama i nie będę popełniać tylu błędów, ale na chwilę obecną inne rzeczy są dla mnie zbyt zajmujące, żeby się poświęcić temu zajęciu.

Mam całą firmę na głowie, a to jest bardzo dużo pracy. Tym bardziej, że postanowiliśmy zacząć od sporego sklepu internetowego, a nie jakiejś tam małej strony. Dostajemy bardzo dużo zamówień, które trzeba odebrać, skompletować i wysłać. Oczywiście cieszę się, że wszystko się tak kręci i, że zarabiamy nasze pierwsze pieniądze, ale jednocześnie jestem już zmęczona. Tak czy siak nie żałuję tego, że założyłam firmę i cieszę się, że darmowy program do faktur online mi pomaga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here