Twoja hurtownia Yerba Mate

O zdrowotnych właściwościach herbaty Yerba Mate nie trzeba nikogo przekonywać. Tysiące ludzi na całym świecie uwielbiają ją za dobroczynny wpływ na organizm i świetny smak. Jeśli i Ty uwielbiasz rozkoszować się tym znanym od stuleci smakiem, zapraszamy do współpracy z firmą UnMate – Twoją hurtownią Yerba Mate!

Dlaczego warto nawiązać współpracę właśnie z nimi?

Unmate ma duże doświadczenie w zaopatrywaniu sklepów z całego świata w herbatę Yerba Mate. Firma na rynku działa już od ponad sześciu lat i ma tysiące zadowolonych klientów. Jeżeli chcą Państwo złożyć zamówienie z wysyłką do któregokolwiek z państw Unii Europejskiej, koszty przesyłki nie będą duże – towar wysyłany jest z magazynów znajdujących się na terytorium Polski.

Co znajduje się w bogatej ofercie?

Wszystko, o czym można pomyśleć, jeśli jest się miłośnikiem herbaty Yerba Mate. Firma Unmate sprzedaje zarówno samą herbatę, jak i przyrządy do jej parzenia (na przykład bombille czy tykwy). Świetnym pomysłem będzie zakup akcesoriów przydatnych dla każdego kochającego Unmate yerba mate hurtownia – oferuje Yerbomosy czy Yerbery (puszki). Z tym asortymentem nawet największa zima nie będzie straszna! Klienci pokochają możliwość picia ciepłej herbaty z Yerbomosu. Jeśli zaś chodzi o samą Yerbę Mate, Unmate ma w swojej ofercie bardzo dużo jej rodzajów, różniących się właściwościami, ceną (firma ma w ofercie wiele herbat kosztujących mniej niż piętnaście złotych – koniecznie przejrzyj zakładkę z promocjami!) oraz krajem pochodzenia (Argentyna, Paragwaj, Brazylia lub Urugwaj). Z pewnością każdy klient znajdzie u coś dla siebie.

W jaki sposób można nawiącać współpracę?

Niezależnie od tego, czy interesują Cię zakupy hurtowe, czy detaliczne, możesz się skontaktować z przedstawicielem firmy za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej un-mate.pl. Jeśli wolisz korespondować mailowo, napisz na adres: sklep@un-mate.pl. Możesz także zadzwonić pod numer podany na stronie internetowej (+48 694 788 324). Zachęcamy do kontaktu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here