Zdobywanie lajków na Instagramie

Każdy kto zaczyna swoją przygodę z Instagramem robi to w jakimś celu. Jedni robią to dla zabicia czasu, a drudzy dla popularności i sławy, jeszcze inni promując własną firmę czy produkt.

Zasada jest bardzo prosta zakłada się konto, zamieszcza posty i oczekuje reakcji Instagramowej społeczności. Nikt nie lubi „0” pod postem. Niestety często tak się dzieje, i zazwyczaj jest to wynikiem nieświadomości. O pozycję na Instagramie trzeba się postarać. Nie jest to skomplikowane zadanie, niemniej wymaga zaangażowania, czasu i sporej pracy.

Jak zacząć zdobywanie lajków na Instagramie?

/ na przykładzie Jana Kowalskiego, wędkarza/

  1. Po pierwsze – trzeba założyć konto
  2. Po drugie – rozpocząć publikowanie treści

Samo założenie konta to za mało, zwłaszcza jeśli zrobi się to bez wcześniejszego zastanowienia i opracowania planu działania. Ponadto konto wymaga podstawowych informacji o jego użytkowniku.

Zakładając konto na Instagramie należy zrobić to w oparciu o kilka podstawowych działań.

Oto one:

Nazwa konta – pamiętać należy o stworzeniu odpowiedniej nazwy konta, ważne aby była ona nośna i niepowtarzalna oraz powiązana tematycznie z publikowanymi zdjęciami czy treściami. Nazwa konta nie jest tożsama z nazwą użytkownika. Np. Jan Kowalski – użytkownik konta, „Wędkarskie Przygody” jako nazwa konta Jana Kowalskiego.

Zdjęcie profilowe – Jan Kowalski z wędkami lub złowioną osobiście rybą, wiadomo będzie czego można się spodziewać obserwując takie konto

BIO – jako biogram informujący np. jakiego rodzaju wędkarstwo jest pasją Jana Kowalskiego

To podstawowe i najważniejsze informacje jakie dla każdego obserwatora mogą być zawarte w chwili kiedy trafia na konto Jana Kowalskiego. Jest to pewnego rodzaju zawężenie grona odbiorców do osób parających się wędkarstwem, ale jeśli chce się do takich osób dotrzeć, prostszego sposobu nie ma.

Co dalej kiedy konto na Instagramie już założone?

  1. Publikowanie postów – mogą to być zdjęcia, zdjęcia z krótkim opisem co zawierają np. jaką rybę złowił Jan Kowalski, jak się ona nazywa, ile waży, ile ma długości itp. Można zaopatrzyć zdjęcie inną treścią nawiązującą do miejsca, czasu, pory roku, dnia, pogody itp. Jednym słowem informacja w treści powinna być ciekawa dla odbiorcy.
  2. Obserwacja – podstawowa czynność obok publikowania własnych postów. Jeśli Jan Kowalski jest wędkarzem hobbystą to chcąc nawiązywać kontakty z innymi tego typu kontami, powinien wybrać konta zbieżne tematycznie z jego profilem i zacząć je obserwować. Wybór ilości obserwowanych kont powinien być dopasowany do czasu, jaki może Jan Kowalski przeznaczyć na tą czynność. Obserwując inne konta Jan Kowalski powinien wchodzić w reakcje z tymi profilami.
  3. Czynne reakcje – obserwacja kont analogicznych tematycznie do własnego powinna prowadzić do zostawiania na nich własnych reakcji w postaci polubień kont, lajków
  4. Komentowanie – komentowanie kont innych osób jest najprostszą drogą na uzyskanie odwrotnej reakcji obserwowanego oraz innych obserwujących komentowane profile czy posty.
  5. Reakcje na komentarze – żaden komentarz pod postem Jana Kowalskiego nie powinien zostać przez niego zostawiony bez najmniejszej nawet reakcji. Przyjmuje się, że odpowiedzi na komentarze własne i innych osób są najszybszą i najskuteczniejszą metoda na budowanie pozycji o tym Jan Kowalski powinien wiedzieć i tego przestrzegać.

Zewnętrzne sposoby pozyskiwania lajków na Instagramie.

Jeśli Jan Kowalski che szybko osiągnąć sukces, oszczędzając pracę własną i czas włożony w obsługę własnego konta, może to zadanie powierzyć firmie zewnętrznej. W internecie jest sporo firm oferujących usługi polegające na prowadzeniu kont w mediach społecznościowych, oraz specjalizujących się w obsłudze Instagrama.

Jedną z bardziej rozpoznawalnych i cieszących się dużym zaufaniem jest serwis Polskielajki.pl. Oferta tego serwisu obejmuje między innymi możliwość zakupu płatnych pakietów lajków. Polskielajki.pl korzystają w swoich pakietach z realnymi kontami działającymi na Instagramie. Konta te są bardzo aktywne i zamieszczane przez nie lajki czy inne reakcje nie budzą żadnych podejrzeń.

Pakiety lajków oferowane przez serwis Polskielajki.pl mogą w sposób bardzo skuteczny zwiększyć rozpoznawalność konta korzystającego z ich usług. Jan Kowalski może całkowicie bezpiecznie dokonać zakupu pakietów lajków, zachowując anonimowość.

Metoda korzystania z płatnych pakietów lajków jest bardzo popularna nie tylko wśród osób zaczynających swoją karierę na Instagramie, ale także wśród wielu celebrytów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here