Bossbyte - Oferta firmy

Aplikacje mobilne

Realizujemy aplikacje wieloplatformowe stworzone w technologiach natywnych lub hybrydowych. Decyzja o wyborze sposobu realizacji zależy od wspólnych ustaleń i wymagań danej aplikacji.

Aplikacje hybrydowe są najlepszym wyborem w sytuacji kiedy aplikacja działa na wielu platformach, oraz jeśli wymaga swojej wersji w przeglądarce internetowej.

Nasze projekty opieramy na technologii Cordova oraz Ionic framework.

Realizacje

Aplikacje internetowe

Specjalizujemy się w interaktywnych aplikacjach internetowych pracujących w modelu SAAS. Aplikacje tego typu są dostępne dla klientów z każdego miejsca i urządzenia poprzez przeglądarkę internetową.

Aplikacje opieramy na AngularJS i HTML5 wykorzystując najnowsze możliwości przeglądarek, co powoduje, że nasze realizacje mają nowoczesny interfejs, a wszystkie funkcjonalności działają płynnie.

Realizacje

Strony internetowe

Strony internetowe dla wymagających klientów. Każdy projekt jest indywidualnie tworzony przez naszych grafików zgodnie z potrzebami Klienta, nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność indywidualnego podejścia i oryginalnej szaty graficznej.

Strony opieramy na systemie zarządzania treścią Gestione CMS lub Wordpress.

Realizacje

Portale internetowe

Dedykowane portale informacyjne, społecznościowe czy usługowe. Realizujemy pełną gamę możliwych projektów opierających się na przeglądarce internetowej i systemach mobilnych.

Nowoczensy portal to przede wszystkim czytelność, nawigacja i dostępność na wszystkich urządzeniach w formie responsive web design i aplikacji mobilnej.

Realizacje

Oprogramowanie dla firm

Dedykowane systemy informatyczne dla przedsiębiorstw. Mamy doświadczenie w pracy przy zaawansowanych projektach informatycznych takich jak systemy zarządzania dokumentami, systemy wspomagające sprzedaż, oprogramowanie wewnątrz urzędowe.

Realizujemy oprogramowanie według przygotowanej doumentacji technicznej lub wykonujemy audyt potrzeby oraz proponujemy odpowiednie technologie i rozwiązania.

Do naszych usług należy również wykonywanie integracji między oprogramowaniem dedykowanym, a innymi systemami klienta.

Realizacje

Video portale

Serwisy VOD ( Video on Demand ) wykorzystujące streaming dzięki któremu odbiorca może w dowolnym momencie przejść do wybranej minuty oglądanej pozycji, dodatkowo film pozwala na oglądanie go w trakcie ładowania podobnie jak ma to miejsce na Youtube.

Uzytkownik ma możliwość przeglądania, szukania i komentowania, możliwe są również rozbudowane elementy społecznościowe takie jak konto użytkownika z ulubionymi pozycjami, ocenianiem, a nawet filmy płatne czy działy filmowe premium. Funkcjonalności zależą od danego wdrożenia.

Realizacje

Live stream

Portale live streaming bazują na instancjach technologii Wowza oraz z reguły posiadają rozbudowaną funkcjonalność relacji między użytkownikami.

Typowymi funkcjonalnościami portalów wykorzystujących kamery internetowe są rozmowy tekstowe poprzez chat, wiadomości, system płatności za konkretne transmisje.

Portal może posiadać transmisje jeden do jednego, ale również formy w postaci wykładów gdzie internauta jest oglądany przez wiele osób, typowym wykorzystaniem tego są serwisy e-learningowe. Witryny obsługujace live streaming wymagają odpowiedniej struktury serwerów i ich przepustowości, to zapewnia platforma Octawave z której korzystamy.

Realizacje

E-commerce

Sklepy internetowe oparte na platformie Magento pozwalają na elastyczność funkcjonalności, dostosowanie do potrzeb klienta, ale przede wszystkich dają pewną i stabilną infrastrukturę na lata.

Platforma magento to obecnie najpopularniejsza platforma sklepowa na świecie. Jest to ewidentnie zasługa jej niezawodności.

Skorzystaj z naszej oferty, a otrzymasz sklep dostosowany do potrzeb twojego biznesu, sklep przystosowany do dużego obciążenia oraz sklep który będzie służył jako niezawodne centrum zarządzania sprzedażą online.

Realizacje

Standard WCAG 2.0

Dostosowanie stron do WCAG 2.0

Wykonujemy strony internetowe dostosowane do obsługi przez osoby niepełnosprawne zgodne z normą WCAG 2.0. Wykonujemy również audyty istniejących witryn oraz prace nad ich dostosowaniem do standardu.

Realizacje

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Odezwiemy się w najbliższym czasie.